Priemyselná výroba
Peter Olearník
Služby pre tlač a médiá
- Obec
- Podhorany
- Od roku
- 2009
- IČO
- 44 814 208
Peter Olearník
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 082 12 Podhorany
- Na trhu od
- 1. júla 2009
- IČO
- 44 814 208
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 18.13)
- Služby pre tlač a médiá
Podnikanie v číslach
- 17
- rokov na trhu
- 2009
- rok vzniku
- 6
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Peter Olearník
Peter Olearník – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Podhorany. Podniká od 1. júla 2009.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Služby pre tlač a médiá“ (18.13). Predmet podnikania tvorí 6 položiek, napríklad reklamné a marketingové služby, fotografické služby a polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Peter Olearník
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 44 814 208
- Dátum vzniku
- 1. júla 2009
- Miesto podnikania
- 082 12 Podhorany
- Živnostenský register
- Okresný úrad Prešov, vložka č. 790-11715
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 18.13)
- Služby pre tlač a médiá
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Peter Olearník zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 6 položiek.
-
Reklamné a marketingové služby
-
Fotografické služby
-
Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín
-
Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
-
Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
-
Poskytovanie služieb osobného charakteru
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Peter Olearník?
Miesto podnikania je v obci 082 12 Podhorany.
Čím sa Peter Olearník zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Služby pre tlač a médiá“ (18.13). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: reklamné a marketingové služby; fotografické služby; polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín; skladové, pomocné a prepravné služby v doprave.
Aké je IČO – Peter Olearník?
IČO je 44 814 208.
Odkedy podniká Peter Olearník?
Podnikanie začalo 1. júla 2009. Na trhu pôsobí 17 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.